יוטיוב שירים – למה בעצם מחפשים אותם?

בתחילת דרכו של יוטיוב עוד לפני שגוגל החליטה לרכוש אותו הוא במהרה עשה באזז וספין תקשורתי והתפרסם בצורה וויראלית ומהירה לחלוטין, מה שגרם למליוני משתמשים באינטרנט לגלוש באתר בכל יום ולחפש לרות יוטיוב שירים, הרי רוב הקליפים המצויים ביוטיוב הם שירים של זמרים ולהקות מפורסמים יותר או מפורסמים פחות. זה דבר נפלא שיש אפשרות לשמוע לשירים שאותם אנחנו אוהבים בצורה חינמית על ידי גלישה ליוטיוב וסידור פלייליסט נורא פשוט ומהיר ועל ידי לחיצה על קליק הוא נשמר על המשתמש שלנו.

שמעתם פעם על הביטוי יוטיוב שירים? אז זהו שגם אני לא כל כך שמעתי עליו לני זה, אך כנראה המון ישראלים כן שמעו עליו מכיוון שהרבה ילדים מחפשים שירים ביוטיוב והוא הפך למונח דיי פופולרי במנועי החיפוש השונים ברשת, כיון ניתן להריץ חיפוש למונח יוטיוב שירים בגוגל ולקבל המון תוצאות חיפוש שונות ומשונות אך למרבה הצער לא כל התוצאות באמת מתאימות לכם או אפילו לא קרובות למה שחיפשתם ופה מתחילה הבעיה שחא באמת מוצאים את מה שמחפשים. זאת הסיבה שיצצרתי את האתר הזה על מנסת לספק לגולשים צורה פשוטה ויעילה להאזין ליוטיוב שירים דרך האתר שמסדר אותם בצורה ייסודית ונוחה על ידי מספור קטגוריות על שמם של הזמרים והלהקות השונות בארץ בחו"ל. האתר מפרסם בכל יום מספר יוטיוב שירים וקליפים באתר ובכך מחדש את המאגר שלו ומוסיך עוד ועוד מידע אודותהזמרים המובילים.

כיום ישנם המון זמרים מפורמסים בארץ שמחזיקים במשתמש ובדף ביוטיוב על שמם שבו הם מעדכנים את הגולשים של יוטיוב שירים בקליפים החדשים שהם מוציאים, ניתן להגיב על השירים ולדרג אותם על פי שיקול דעתכם האישי ותופתעו לגלות שלעמים אף הזמרים מגיבים על ההודעות שלכם!! כן כן ניתן לשוחח איתם ולספר להם מה בדיוק אהבתם ביוטיוב שירים ומה גרם לכם להאזין דווקא לשיר שלהם ולא של מישהו אחר. אני חושב שזאת דרך נהדרת לשמור על קשר יחסית קרוב לזמרים שלכם מבלי לפגוע ולהפריע להם.