יוטיוב שירים מזרחיים עם קליפים מדהימים

כולנו גדלנו על שירים מזרחיים, לאהוב לשמוע את הזמרים כמו אייל גולן, רובי פרץ ואף זהבה זן מסלסלים עולים ויורדים בטונים, אך מוזיקה נהדרת במיוחד כאשר שומעים יוטיוב שירים מזרחיים דרך האינטרנט שזה מאוד נוח להבדיל מרדיו, שבדרך כלל לא תמיד שמים לכם לשמוע שיר שאתם אוהבים ואין לכם שליטה על איזה שיר יהיה הבא בתור – טוב אולי אם אתם מצביעים עם סמס והיה לכם ממש הרבה מזל, אך דרך האינטרנט ניתן ממש להכין פלייליסט נהדר דרך יוטיוב לשמור אותו על המשתמש שלכם ולהאזין בכל רגע נתון רק לשירים שאותם אתר אוהבים לשמוע, יוטיוב שירים זאת דרך נהדרת להיות צמודים לשירים שגדלתם עליהם ואותם אתה נהנים לשמוע מבלי פרסומות או דברים מעצבנים אחרים.

דבר שרציתי לדבר עליו הוא הקליפים המדהימים שהזמרים המזרחיים מכינים, המון נשמה יש בשיר עצמו ועוד יותר יש בקליפ שלרוב הוא יהיה מלא רגשות מעורבים עם קצת דמעות והמון מצב רוח – נשמע מוזר הא? אני יודע אך קשה לתאר יוטיוב שירים מזרחיים סתם ככה, ממש צריך להתחבר לזה בכדי להבין את העומק הקיים במילים החזקות עם המנגינה, התופים והחליל צד שלא עוזב אותנו לרגע מבלי לחשוב על יוטיוב שירים שרוצים להאזין להם דרך יוטיוב בצורה חלקה ונעימה בלי תקיעות או הפרעות אחרות וזה באמת כך.

לא מזמן נתקלתי במספר אנשים שחיפשו שירים מזרחיים ביוטיוב, נדהמתי לגלות שמרבים הישראלים מעדיפים שירים בעברית מאשר שירים באנגלית, אולי הסיבה נובעת מכך שרובם צעירים ולא יודעים אנגלית ברמה טובה מה שמקשה על ההבנה של המילים בשיר. או שפשוט מתחברים יותר לצד בישראלי שבנו מי יודע. חשבתם פעם על ההתקדמות המוזיקלית בשירים המזרחיים? שמתי לב שלא היה פיתוח כה גדול והג'אנר שמר על יסודו מתחילת הדרך ועד סופה, תמיד יש שינויים קטנים שכל זמן מוסיף בשביל לתת לז את ה"טאצ'" שלו שזה דבר מצויין לפי דעתי – ככה יש המון יוטיוב שירים מזרחיים לשמיעה ולא כולם נשמעים אותו הדבר ולא נדושים בצורה כזאת או אחרת.

כיום כבר ניתן לפתוח משתמש בוטיוב ולהגדיר אותו בשפה בעברית – מה שעוזר לבעלי אנגלית חלשה לבין מה קורה באתר וכיצד ניתן להשתמש בו בצורה הטובה ביותר מבלי לפסוח על פרמטרים חשובים בדרך ל יוטיוב שיירם חייב לעצור רגע ולהחליט איזה שיר אנחנו באמת רוצים לשמוע ניתן לדפדף בין הדפים ולבחור עצמאית על ידי לחיצה על הפלוס מה שיגרום לשיר להתווסף לרשימת ההשמעה ומשם השמיים הם הגבול, אפשר לשמוע ולהוסיף שירים בחינם וללא הגבלה, כמובן מידי פעם נראה פרסומות בצידי הדף ואף אולי בטוח הקליפ אז זה לא משהו שמפריע מכיוון שניתן לסגור זאת על ידי לחיצה פשוטה על האיקס שיש בצד ימין למעלה של המודעה. בגדול אין מה לדאוג פה כי כולם יודעים שהדרך הכי טובה והכי פשוטה לשמוע שירים זה דרך יוטיוב שירים מזרחיים.